Loading...
Country:  Poland
City:  Murów
Location:

Murów, PL

Job Family:  Operations, Maintenance
Job Type:  Full-time (Regular full-time employees)
Division:  Wood Products

Maintanance Manager

Stora Enso Wood Products Sp. z o.o. z siedzibą w Murowie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Z-ca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu (ślusarze i mechanicy)

Oferujemy
•    Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku zapewniającym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
•    Stałe wynagrodzenie, premię świąteczną oraz roczną uznaniową
•    Dofinansowanie dojazdów do pracy

Zakres obowiązków:
•    Planowanie, koordynacja prac i nadzór nad podległymi pracownikami Działu Utrzymania Ruchu (ślusarze i mechanicy)

•    Zapewnienie ciągłości, poprawności i bezpieczeństwa funkcjonowania linii technologicznych
•    Tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn, urządzeń i budynków
•    Planowanie, koordynacja prac i nadzór nad podległymi pracownikami Działu Utrzymania Ruchu
•    Tworzenie i nadzór nad okresowymi harmonogramami przeglądów i remontów w oparciu o analizę ich sprawności technicznej
•    Nadzór nad usuwaniem bieżących awarii
•    Analiza przyczyn i skutków awarii związanych z pracą maszyn i urządzeń
•    Raportowanie wskaźników dotyczących napraw i konserwacji Linii technologicznych
•    Dbałość i odpowiedzialność za planowanie oraz składanie zapotrzebowania części zamiennych i eksploatacyjnych,
•    Współpraca z działem produkcji w celu synchronizacji prac operatorów i serwisów zewnętrznych,
•    Współpraca z działem BHP w zakresie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz dokumentacji stanowiskowej

Oczekiwane kompetencje:
•    Wykształcenie wyższe techniczne,
•    Bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
•    5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale technicznym/utrzymania ruchu,
•    Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
•    Bardzo dobra znajomość metodologii TPM,
•    Znajomości technologii, eksploatacji, naprawy maszyn i urządzeń,
•    Znajomość zasad hydrauliki i pneumatyki,
•    Język angielski pozwalający na swobodne porozumiewanie się w mowie i w piśmie,
•    Biegła znajomość programu AutoCAD,
•    Bardzo dobra znajomość pakietu ms office.
•    Bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
•    Umiejętność pracy w zespole ukierunkowanej na osiąganie założonych celów
•    Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Aby kontynuować kulturę sukcesu, przyglądamy się wielu zachowaniom każdej osoby indywidualnie. Opierają się one na motywach przywódczych określonych w celu zarządzania:
• Potrzeby klientów; Śledzi na bieżąco czynniki rynkowe wpływające na naszą działalność i ulepsza lub kreuje nowe produkty i rozwiązania, zawsze biorąc pod uwagę potrzeby klienta i konsumentów.
• Przedsiębiorczość; Dokładnie rozumie kluczowe wskaźniki finansowe i wydajnościowe wpływające na wartość biznesową w całej firmie jako całości. Posiada umiejętność szybkiego podejmowania decyzji na podstawie niekompletnych informacji oraz bierze odpowiedzialność za własne decyzje.
• Rób to, co słuszne; Bierze odpowiedzialność za firmę o globalnym zasięgu, która jest etyczna, bezpieczna i wolna od aktów nękania i dyskryminacji. Stanowi przykład wartości i Kodeksu postępowania - zarówno w trudnych, jak i dobrych czasach.
• Inspiruj i motywuj; Inspiruje członków zespołu, zachęca do współpracy i komunikacji w środowisku pracy. Aktywnie stara się zrozumieć kluczowe czynniki motywujące innych, aby mogli rozwijać się wewnątrz organizacji.

Zarządzanie ludźmi; Daje szansę na rozwój swoich pracowników. Zatrudnia i promuje osoby, które mają potencjał do tego aby lepiej osiągać zamierzone cele.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk „Apply”

Szczegółów dotycząceych rekrutacji udziela Małgorzata Dadura, Specjalista ds. Personalnych (tel. +48 798 45 11 70, praca@storaenso.com).

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stora Enso Wood Products Sp. z o.o. ul. Wolności 4, 46-030 Murów, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi Administratora Danych i przysługującymi mi prawami zamieszczonymi pod ogłoszeniem”.

We believe diversity strengthens our competitiveness and contributes to better decision-making. Diverse working teams help us to explore different perspectives and challenge our way of thinking. We work actively to increase diversity in the workplace and welcome applicants from diverse backgrounds. Stora Enso is an equal opportunity employer and follows non-discriminatory practices.

Based on the location and level of the position the normal recruitment process could in addition entail, video interview, aptitude tests, and pre-employment actions such as; background checks, references, health check-up and drug test as part of the final stages. You will be informed to what is applicable to the role during the recruitment process.